AktualnościPublikacjeROZWÓJ GRUPY TUBĄDZIN I MILIONOWE INWESTYCJE.

27 stycznia, 2021

Inwestycja w najnowszy sprzęt i nowości technologiczne na ponad 40 mln.
Co niebawem zmieni się w fabrykach w Ozorkowie i Tubądzinie? To kolejny wielki krok, po rozbudowie Centrum Logistycznego w Cedrowicach, wartej 80 milionów złotych.

W 2016 r. dzięki Grupie Tubądzin została utworzona jedna z najnowocześniejszych fabryk w tej części świata. Należy tutaj wspomnieć o potężnym zakładzie produkcyjnym powstałym w Sieradzu. Wybudowany w oka mgnieniu, pierwszy w Polsce zaczął produkować płytki w rozmiarze 120 x 240 cm. W tym czasie płytki tego formatu, dzięki zaawansowanej, włoskiej technologii stały się trendem epoki i coraz częściej wybierane są do łazienek, salonów, korytarzy, ale też w przestrzeniach inwestycyjnych i na elewacjach.

Podjęta będzie także modernizacja, zakładów produkcyjnych w Ozorkowie i Tubądzinie.
To wszystko dla Klientów, którzy coraz częściej wybierają produkty wielkoformatowe i rektyfikowane. W fabryce w Ozorkowie, podstawową inwestycją jest zakup nowej prasy i modernizacja jednej z linii technologicznych zakup drukarki cyfrowej najnowszej generacji. Tutaj powstanie także, całkowicie nowa linia polerska.

W Ceramice Tubądzin I w Tubądzinie zostanie wprowadzony nowy dział vetrozy, zajmujący się zdobieniem płytek. To Tubądzin jest pionierem w tworzeniu niespotykanych wcześniej form dekoracyjnych. W planach jest także stworzenie nowej hali produkcyjnej.
Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych, lider innowacji. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, których rozmiary osiągają nawet 120×240 cm. Produkty cieszą się ponadczasowym stylem, wykonywane są z najlepszych surowców. Firma nigdy nie spoczęła na laurach, konsekwentnie rozwija swoją markę przez pokolenia.

To ogromny zaszczyt dla nas, współpracować z taką firmą. Niezmiernie cieszymy się, z faktu, że Sieradz jest naszym wspólnym domem.

POLECAMY:

źródło:

https://www.tubadzin.pl/komunikaty-prasowe/grupa-tubadzin-inwestuje-miliony-w-najnowsze-rozwiazania-technologiczne

https://szydlowscyipartnerzy.pl/wp-content/uploads/2020/05/logo_white.png

SIERADZ

ul. Jana Pawła II 12/49-50
+48 43 827 30 00

Obserwuj Nas:

FILIA WARSZAWA

ul. Bartycka 24b lok. 84
ul. Cybernetyki 19b
kom. 602 199 357

FILIA ŁÓDŹ

Al. T. Kościuszki 99 lok. 1 U 90 – 441 Łódź

KONSULTACJE

Szydłowscy i Partnerzy
Joanna Szydłowska Zbigniew Szydłowski s.c.

Copyright © JZS 2020

Translate »